Koncert
Busta Rhymes, Jeremih

Busta Rhymes, Jeremih

  • 2023-10-29
  • Atlas Arena - Łódź

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 39.

fot. Krzysztof Zatycki

Wystąpili

Opis

50 Cent w Polsce! Legenda rapu wystąpi już 29 października w Atlas Arenie w Łodzi w ramach trasy świętującej 20. lecie kultowego debiutanckiego albumu “Get Rich or Die Tryin'”. Curtisa wspierać będzie gość specjalny i wieloletni przyjaciel, Busta Rhymes, a także Jeremih. 

O artystach: 

W ramach trasy The Final Lap Tour ikona rapu wykona dziesiątki hitów, które na przestrzeni lat zdobywały szczyty list przebojów i uznanie wśród fanów. Na trasie nie zabraknie również utworów, które nie były wykonywane na żywo od dziesięcioleci. Dodatkowo, trasę wspierać będzie gość specjalny i wieloletni przyjaciel, Busta Rhymes, na wszystkich koncertach na trasie, a także Jeremih na wszystkich koncertach w Ameryce Północnej oraz inni goście specjalni, którzy zostaną ogłoszeni wkrótce.

Marki wchodzące w skład Sire Spirits Curtisa "50 Cent" Jacksona, Branson Cognac i Le Chemin du Roi Champagne, będą dostępne podczas trasy koncertowej i wybranych koncertów Live Nation.1 Ta relacja wiąże się z zaangażowaniem Live Nation w różnorodność i wspieranie marek należących do osób czarnoskórych, którą jest Sire Spirits.


ip

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Busta Rhymes, Jeremih "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Hip-Hop, koncerty Hip-Hop na dziś, koncerty Hip-Hop jutro, koncerty Hip-Hop w tym tygodniu, koncerty Hip-Hop na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Frustracja, ból i miłość czyli kolejne gwiazdy na Mystic Festival 2024 [WIDEO]

Zobacz kto tym razem dołącza do przyszłorocznego składu.

Popularne
Mery Spolsky zapowiada wydanie albumu "EROTIK ERA"! [WIDEO]
Mery Spolsky "EROTIK ERA" - recenzja płyty

Jak prezentuje się najnowszy krążek artystki?

LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.