Koncert
BON GIOVI Tribute to Bon Jovi

BON GIOVI Tribute to Bon Jovi

  • 2022-12-03, , godzina 20:00
  • 79 zł (BON GIOVI Tribute to Bon Jovi)
  • Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski

Bilety

Opis

Gratka dla fanów Bon Jovi! Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu BON GIOVI Tribute to Bon Jovi, który odbędzie się 3.12.2022 w Ostrowie Wielkopolskim. BON GIOVI Tribute to Bon Jovi bilety na koncert już w sprzedaży!

BON GIOVI Tribute to Bon Jovi w Polsce

Kierowany przez czołowego brytyjskiego naśladowcę Bon Jovi, Lawrence'a Case'a, zespół nie tylko długo koncertował po Wielkiej Brytanii, dla klientów takich jak Harley Davidson, Sony, Vodafone, Butlins, Chicago Rock Cafes, Yates, Walkabouts, Mecc

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "BON GIOVI Tribute to Bon Jovi"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Ostrów Wielkopolski, koncerty Ostrów Wielkopolski na dziś, koncerty Ostrów Wielkopolski jutro, koncerty Ostrów Wielkopolski w tym tygodniu, koncerty Ostrów Wielkopolski na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!