Koncert
#będzieczytane Ełk Festival

#będzieczytane Ełk Festival

  • 2018-07-29
  • 59, 35
  • Ełk - Ełckie Centrum Kultury

Opis

Serdecznie zapraszamy na EŁK FESTIVAL! #będzieczytane Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 lipca w Ełckim Centrum Kultury. Ełk Festival bilety już w sprzedaży! Dostępne bilety jednodniowe oraz karnet dwudniowy.    SPOTKANIA Z PISARZAMI Tematem przewodnim festiwalu jest literatura, dlatego do udziału w tym wydarzeniu zaprosiliśmy znanych, cenionych i lubianych pisarzy. Pojawią się m.in.: Jakub Żulczyk, Adam Wajrak, Marcin Meller, Katarzyna Puzyńska, Krzysztof Środa, Michał Rusinek, Arno Surmiński, Artur Becker.

KONCERTY Zadbaliśmy również o tych, który lubią dobrą polską muzykę. Wieczorami usłyszycie koncerty takich zespołów jak: Andrzej Stasiuk & Haydamaky, Arek Jakubik, Katarzyna Nosowska, Pablopavo. Nazwiska kolejnych artystów ogłosimy wkrótce!DZIECI Nie zapominamy też o najmłodszych festiwalowiczach. W specjalnej strefie ,,Książka dla dzieci" dzieci będą mogły spędzić czas na spotkaniach, warsztatach i zabawach. Gościem specjalnym będzie m.in. Adam Wajrak, który odpowie na wszystkie nurtujące dzieci pytania. KINO FESTIWALOWE ,,Perła" Dodatkowo na terenie festiwalu po licznych spotkaniach literackich i po wieczornych koncertach Co Jest Grane 24 i Gutek Film zapraszają miłośników kina o tematyce literackiej. Widzowie będą mogli obejrzeć ,,Porwanie Michela Houellebecqa" czy ,,Wielkie nadzieje". TARGOWISKO KSIĄŻEK Poza strefą festiwalu, na promenadzie w Ełku, odbędzie się targowisko książek (wstęp wolny). Targowisko będzie czynne w sobotę i niedzielę 28 i 29 lipca w godzinach 10-16.  

#będzieczytane Ełk Festival bilety już dostępne!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "#będzieczytane Ełk Festival "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Ira
Hity Iry zabrzmią w Stodole Warszawa

Grupa zagra już 23 listopada 2018 w warszawskim klubie.

Organek wystąpił w A2 [RELACJA] Wrocław

Ogień na scenie, czyli jak formacja Organek rozpaliła wrocławską publiczność

Konkurs Ziaja