Koncert
Azarath, Kult Mogił

Azarath, Kult Mogił

  • 2022-01-22, , godzina 18:30
  • 70zł (przedsprzedaż)* 80zł (w dniu koncertu)
  • Krosno - Rock Klub Iron

Wystąpią

Opis

Left Hand Sounds zaprasza na trzy styczniowe koncerty pomorskiej bestii Azarath! Śmierć metalowy kwartet wystąpi w Bielsku-Białej, Krośnie i Krakowie! Ramię w ramię stanie z nimi Kult Mogił!

Azarath – death metal, Polska
Pomorscy barbarzyńcy od dwóch dekad konsekwentnie i świadomie budują swoją markę na metalowej mapie. Dowodem jest ich ostatni krążek "Saint Desecration", którego mocy najlepiej będzie doświadczyć na żywo! Masywny i bezlitosny death metal w swej najczystszej, bluźnierczej postaci. Koncertowa profanacja świętych! Zmiłowania i łaski nie będzie!

Kult Mogił – death metal, Polska
Doborowe towarzystwo zapewni Kult Mogił. Zespół tyleż niedoceniony, co wzbudzający zachwyt i kreujący swoją własną wizję brutalnego death metalu, łączącego pasję, szczerość i totalną bezkompromisowość. Prawdziwy, mroczny i bezduszny Metal Śmierci. Czy będziecie mieli odwagę na spotkanie z własnym Dasein!? KULT, śmierć i MOGIŁ!

*Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021, koncerty mogą odbywać się przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego. Koncerty odbędą się więc przy limicie uczestników do 30% pojemności klubu. W limit nie wliczają się osoby posiadające Unijny Certyfikat COVID (UCC), a więc zaszczepione, ozdrowieńcy oraz posiadające aktualny, negatywny wynik testu w profilu IKP. Prosimy o kupowanie biletów z odpowiednich pul odpowiadających stanowi faktycznemu na dzień koncertu.

 


Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Azarath, Kult Mogił "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Metal, koncerty Metal na dziś, koncerty Metal jutro, koncerty Metal w tym tygodniu, koncerty Metal na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Natalia Nykiel zaprezentowała nowy klip "Pętla" [WIDEO]

"Pętla" to ostatni singiel artystki przez premierą nowej płyty.

Harry Styles ogłasza nową trasę koncertową [WIDEO]

Multiplatynowy artysta, Harry Styles, ogłasza zmienione daty podczas swojej światowej trasy koncertowej.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!