Koncert
Albert Lee - jedyny koncert w Polsce!

Albert Lee - jedyny koncert w Polsce!

  • 2018-07-27
  • 60
  • Amfiteatr Mrągowo, Mrągowo

Opis

Zapraszamy na wyjątkowy koncert koncert światowej  gwiazdy, wirtuoza gitary i wokalisty ALBERTA LEE (dwukrotnego laureata nagrody Grammy)! Gitarzysta wystąpi z zespołem Music Road Pilots i specjalnym udziałem Sary Jory pierwszego dnia 37. Międzynarodowego Festiwalu Pikniku Country & Folk w Mrągowie -  Albert Lee wystąpi 27 lipca w  Amfiteatrze nad jeziorem Czos. Bilety na koncert Alberta Lee w sprzedaży!   Albert ,,Mr.Telecaster" Lee to legendarny brytyjski gitarzysta, od lat zamieszkujący Los Angeles. Jest jednym z najlepszych gitarzystów elektrycznych na świecie, mistrzem techniki fingerstyle, a także znakomitym wokalistą. Uprawia wiele gatunków muzycznych - od rock'n'rolla do rockabilly, przez rocka aż do bluesa. Od zawsze najbliższa jego sercu była jednak muzyka country! Debiutował pod koniec lat 50-tych.

Przez wiele lat występował z gwiazdami country: Emmyllou Harris, Ricky Skaggsem czy Everly Brothers. Współpracował także, nagrywał i występował z takimi znakomitościami jak Eric Clapton, Garry Hogan, Billy Wyman czy wcześniej z zespołami Deep Purple i Crickets. Jest dwukrotnym laureatem nagrody Grammy. W Mrągowie towarzyszyć mu będą wspaniali muzycy z jednego z najlepszych europejskich zespołów Music Road Pilots ( hol.) oraz Sara Jory (ang), która przed laty zwyciężyła w mrągowskim konkursie Country Europa. Wtedy występowała w roli wokalistki, dziś ta multiinstrumentalistka będzie towarzyszyć Albertowi na steel pedal guitar. Szykuje się wyjątkowy wieczór, pełen szalonej, energetycznej muzyki w najlepszym wykonaniu. Z pewnością usłyszymy największy przebój Alberta Lee pt. ,,Country Boy", oraz inne równie wspaniałe hity takie jak: "Luxury Liner", "Just Because", "Restless" i wiele innych! 37. Międzynarodowy Piknik Country&Folk w Mrągowie bilety dostępne na eBilet.pl! Albert Lee koncert w Polsce!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Albert Lee - jedyny koncert w Polsce!"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Ira
Hity Iry zabrzmią w Stodole Warszawa

Grupa zagra już 23 listopada 2018 w warszawskim klubie.

Organek wystąpił w A2 [RELACJA] Wrocław

Ogień na scenie, czyli jak formacja Organek rozpaliła wrocławską publiczność

Konkurs Ziaja