Piosenki, utwory muzyczne
Jah jest prezydentem (Klang RMX)  RMX by DJ Feel-X (Kaliber 44, MADCREW)

Vavamuffin Jah jest prezydentem (Klang RMX) RMX by DJ Feel-X (Kaliber 44, MADCREW) Tekst piosenki, słowa, teledysk, karaoke

Ocena:

Utwór "Jah jest prezydentem (Klang RMX) RMX by DJ Feel-X (Kaliber 44, MADCREW)" z albumu "Dubang!" (Vavamuffin). Przeczytaj tekst piosenki. Zobacz teledysk i karaoke. Oceń utwór muzyczny.

  • Wykonawca: Vavamuffin
  • Płyta/album: Dubang!
  • Gatunek: Reggae
  • Data premiery: 2006
  • Kompozytor: -
  • Słowa: -
  • Czas trwania: -

Utwór znajduje się na płytach

Zobacz, na jakich płytach znajduje się utwór "Jah jest prezydentem (Klang RMX) RMX by DJ Feel-X (Kaliber 44, MADCREW)" zespołu Vavamuffin.

Album z którego pochodzi utwór

Dubang!
Dubang! Vavamuffin
Premiera: 2006
Ocena:

Tekst piosenki

Sprawdź tekst piosenki "Jah jest prezydentem (Klang RMX) RMX by DJ Feel-X (Kaliber 44, MADCREW)" zespołu Vavamuffin.

Teledysk

Teledysk do piosenki "Jah jest prezydentem (Klang RMX) RMX by DJ Feel-X (Kaliber 44, MADCREW)" zespołu Vavamuffin. Zobacz także teledyski.

Karaoke

Sprawdź wersję karaoke "Jah jest prezydentem (Klang RMX) RMX by DJ Feel-X (Kaliber 44, MADCREW)" z repertuaru Vavamuffin.

Więcej

Polecamy
Vavamuffin
Vavamuffin - Wybrane utwory
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!