Albumy muzyczne
Dubang!

Vavamuffin Dubang! Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Dubang!" (Vavamuffin). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Vavamuffin.

  • Gatunek: Reggae
  • Wytwórnia: Karrot Kommando
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2006-00-00

O albumie

Drodzy przyjaciele, słuchacze i wy - podłe stworki z Alfa Centauri, którzy w przebraniach ludzi pragniecie zawładnąć światem!

Po tygodniach przygotowań, opóźnień, upadków i wzlotów ujrzała światło dzienne płyta Dubang!, czyli płyta z 14-oma zremiksowanymi piosenkami z naszego debiutu Vabang! Ponownych swawolnych interpretacji vavamuffinowych evergreenów dokonali szanowani producenci krajowych i europejskich scen Reggae, Dub, Hip-Hop i Jungle. Okładkę Dubang! okraszają swoimi przydomkami artyści i współtwórcy takich projektów jak Zion Train, Kaliber 44, BR Stylers, Warszafski Deszcz, Nucleus Roots czy Jah Free. Sam zespół również pochylił sie nad własną kompozycją "Bless" przenosząc ją na Jamajkę lat sześćdziesiątych piątych.

Inne wydania tego albumu

Album "Dubang!" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Dubang!".
Polecamy
Vavamuffin
Vavamuffin - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!