Piosenki, utwory muzyczne
Ain't talkin' 'bout love (Van Doden & 5th Element - No Mercy Edition)

Doda Ain't talkin' 'bout love (Van Doden & 5th Element - No Mercy Edition) Tekst piosenki, słowa, teledysk, karaoke

Ocena:

Utwór "Ain't talkin' 'bout love (Van Doden & 5th Element - No Mercy Edition)" z albumu "7 Pokus Głównych" (Doda). Przeczytaj tekst piosenki. Zobacz teledysk i karaoke. Oceń utwór muzyczny.

  • Wykonawca: Doda
  • Płyta/album: 7 Pokus Głównych
  • Gatunek: Pop
  • Data premiery: 2011-06-06
  • Kompozytor: -
  • Słowa: -
  • Czas trwania: -

Utwór znajduje się na płytach

Zobacz, na jakich płytach znajduje się utwór "Ain't talkin' 'bout love (Van Doden & 5th Element - No Mercy Edition)" artysty Doda.

Album z którego pochodzi utwór

7 Pokus Głównych
Premiera: 2011-06-06
Ocena:

Tekst piosenki

Sprawdź tekst piosenki "Ain't talkin' 'bout love (Van Doden & 5th Element - No Mercy Edition)" artysty Doda.

Teledysk

Teledysk do piosenki "Ain't talkin' 'bout love (Van Doden & 5th Element - No Mercy Edition)" artysty Doda. Zobacz także teledyski.

Karaoke

Sprawdź wersję karaoke "Ain't talkin' 'bout love (Van Doden & 5th Element - No Mercy Edition)" z repertuaru Doda.

Więcej

Spodobała Ci się piosenka "Ain't talkin' 'bout love (Van Doden & 5th Element - No Mercy Edition)"? Szukasz innych utworów z tego samego gatunku, języka albo roku? Zobacz: piosenki z gatunku pop, piosenki po polsku, piosenki pop po polsku, polskie piosenki, polskie piosenki pop, piosenki z roku 2011, piosenki pop z roku 2011, piosenki po polsku z roku 2011, piosenki pop po polsku z roku 2011, polskie piosenki z roku 2011, polskie piosenki pop z roku 2011, piosenki na literę A.
Doda
Doda - Wybrane utwory
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!