Piosenki, utwory muzyczne
Pierwszy raz na dużej scenie - śpiewam kolędę (Wspominki z dzieciństwa)

Doda Pierwszy raz na dużej scenie - śpiewam kolędę (Wspominki z dzieciństwa) Tekst piosenki, słowa, teledysk, karaoke

Ocena:

Utwór "Pierwszy raz na dużej scenie - śpiewam kolędę (Wspominki z dzieciństwa)" z albumu "Diamond Bitch (Reedycja)" (Doda). Przeczytaj tekst piosenki. Zobacz teledysk i karaoke. Oceń utwór muzyczny.

Utwór znajduje się na płytach

Zobacz, na jakich płytach znajduje się utwór "Pierwszy raz na dużej scenie - śpiewam kolędę (Wspominki z dzieciństwa)" artysty Doda.

Album z którego pochodzi utwór

Diamond Bitch (Reedycja)
Premiera: 2008-08-28
Ocena:

Tekst piosenki

Sprawdź tekst piosenki "Pierwszy raz na dużej scenie - śpiewam kolędę (Wspominki z dzieciństwa)" artysty Doda.

Teledysk

Teledysk do piosenki "Pierwszy raz na dużej scenie - śpiewam kolędę (Wspominki z dzieciństwa)" artysty Doda. Zobacz także teledyski.

Karaoke

Sprawdź wersję karaoke "Pierwszy raz na dużej scenie - śpiewam kolędę (Wspominki z dzieciństwa)" z repertuaru Doda.

Więcej

Spodobała Ci się piosenka "Pierwszy raz na dużej scenie - śpiewam kolędę (Wspominki z dzieciństwa)"? Szukasz innych utworów z tego samego gatunku, języka albo roku? Zobacz: piosenki z gatunku pop, piosenki po polsku, piosenki pop po polsku, polskie piosenki, polskie piosenki pop, piosenki z roku 2008, piosenki pop z roku 2008, piosenki po polsku z roku 2008, piosenki pop po polsku z roku 2008, polskie piosenki z roku 2008, polskie piosenki pop z roku 2008, piosenki na literę P.
Polecamy
Doda
Doda - Wybrane utwory
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!