Artyści, piosenkarze

Maya Jane Coles

Ocena:
Okrzyknięta „królową undergroundu” przez magazyny Rolling Stone i Wall Street Journal, Maya była na okładkach ponad 20 magazynów i ma prawie 3 miliony osób śledzących jej profil na Soundcloud! Debiutancki album, który sama wyprodukowała („Comfort”), ukazał się w 2013 roku. Gościnnie na płycie wystąpili Tricky i Miss Kittin, a pochodzą z niej single „Everything” ft. Karin Park i „Burning Bright” f... Czytaj więcej

Płyty, albumy

Nocturnal Sunshine
Nocturnal Sunshine Maya Jane Coles
Premiera: -
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "Maya Jane Coles"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek house, brytyjski solista, brytyjski solista house, dj, dj house, brytyjski dj, brytyjski dj house.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!