Artyści, piosenkarze
Duke Dumont (Adam Dyment) fot.: Materiały Prasowe Duke Dumont

Życiorys Duke Dumont (Adam Dyment) biografia

Ocena:

– Moim celem nie są rekordy sprzedaży czy zwracanie na siebie uwagi przez marketingowe triki. Chcę produkować muzykę, która ma duszę i jest ponadczasowa. Jeśli moje kawałki mnie przeżyją, będę mógł umrzeć szczęśliwy – mówi Duke Dumont.Karierę jako DJ rozpoczynał w Londynie, talent szlifował w kultowych klubach takich jak Fabric czy Panorama Bar (Berlin). Pojawiał się na największych scenach świata: Coachella, Exit, Splendor In The Grass. Miał rezydencje na Ibizie i w Las Vegas.

ip

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Duke Dumont (Adam Dyment). Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Duality
Duality Duke Dumont
Premiera: 2020-04-17
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!