Artyści, piosenkarze
Łukasz Targosz fot.: Barbara Wadach (materiały prasowe)

Łukasz Targosz

Ocena:
Łukasz Targosz , jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich kompozytorów filmowych, dołączył do grona artystów związanych z Mystic Production. Ma on na swoim koncie ponad 70 oryginalnych ścieżek muzycznych do filmów i seriali. Już niedługo na platformy streamingowe trafi muzyka, którą skomponował do filmu „Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją”. Tę popularną produkcję Neflixa od dziś mogą oglądać widzowie na całym świecie. Łukasz... Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się profil "Łukasz Targosz"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek muzyka filmowa, polski solista, polski solista muzyka filmowa, autor muzyki, autor muzyki muzyka filmowa, polski autor muzyki, polski autor muzyki muzyka filmowa.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!