Artyści, piosenkarze

Abel Korzeniowski

Ocena:
Polski muzyk, kompozytor filmowy i teatralny.W 1993 roku zadebiutował na I Forum Młodych Kompozytorów w Krakowie. W 1996 roku został absolwentem Wydziału Instrumentalnego w klasie wiolonczeli, a cztery lata później - Katedry Kompozycji w klasie Krzysztofa Pendereckiego, na Akademii Muzycznej w Krakowie. W roku 1998 został laureatem Stypendium Twórczego Prezydenta Miasta Krakowa w dziedzinie kompozycji.W latach 1999 - 2001 był asystentem  na wy... Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się profil "Abel Korzeniowski"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek muzyka filmowa, polski solista, polski solista muzyka filmowa, autor muzyki, autor muzyki muzyka filmowa, polski autor muzyki, polski autor muzyki muzyka filmowa.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!