Artyści, piosenkarze

Jaafar Jackson

Ocena:
Jaafar Jackson to wschodzący piosenkarz, autor tekstów i artysta estradowy urodzony w Los Angeles w Kalifornii. Jest drugim najmłodszym synem legendarnego piosenkarza, autora tekstów i producenta Jermaine'a Jacksona oraz siostrzeńcem króla popu, Michaela Jacksona. Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się profil "Jaafar Jackson"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek pop, amerykański solista, amerykański solista pop, autor tekstów, autor tekstów pop, amerykański autor tekstów, amerykański autor tekstów pop.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!