Artyści, piosenkarze

Życiorys Kelly Clarkson biografia

Ocena:

Wokalistka stała się bohaterką milionów nastolatek w Stanach Zjednoczonych, które nuciły sobie jej przebój "Miss Independent". Druga płyta piosenkarki "Breakaway" (2004) powtórzyła ten sukces, niesiona kolejnym przebojem "Since U Been Gone". Zanim płyta ukazała się w Europie, za Atlantykiem nabyło ją już ponad 3 miliony osób i przez wiele tygodni po premierze okupowała pierwszą dziesiątkę bestsellerów.

W marcu 2009 roku swoją premierę miał jej najnowszy krążek - "All I Ever Wanted".

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Kelly Clarkson. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Piece by Piece
Piece by Piece Kelly Clarkson
Premiera: 2015-03-10
Ocena:
Stronger
Stronger Kelly Clarkson
Premiera: 2011-10-24
Ocena:
All I Ever Wanted
All I Ever Wanted Kelly Clarkson
Premiera: 2009-03-09
Ocena:
My December
My December Kelly Clarkson
Premiera: 2007-06-27
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!