Artyści, piosenkarze

Wiadomości o Rykarda Parasol, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o artyście Rykarda Parasol. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z artystą.
Rykarda Parasol zaśpiewa we Wrocławiu!
Rykarda Parasol zaśpiewa we Wrocławiu! Wrocław

wROCKfest.pl zaprasza 11 kwietnia do klubu muzycznego Stary Klasztor na koncert Rykardy Parasol, amerykańskiej wokalistki polskiego pochodzenia, promujący jej najnowszą płytę "Against the Sun".

Bilety na Nowe Horyzonty już w sprzedaży
Bilety na Nowe Horyzonty już w sprzedaży Wrocław

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty sceny muzycznej 13. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty! Przedstawiamy pełen program i ceny.

Muzyczne T-Mobile Nowe Horyzonty - program
Muzyczne T-Mobile Nowe Horyzonty - program Wrocław

Roni Size & MC Dynamite, Rykarda Parasol, Semantik Punk, Minimatikon i inni – znamy pełny program sceny muzycznej 13. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty!

Kilkunastu nowych wykonawców na Open’erze!
Kilkunastu nowych wykonawców na Open’erze!

Brytyjczycy z Everything Everything, amerykańska wokalistka Rykarda Parasol (na zdjęciu) i eklektyczny zbiór polskich artystów to finał środowo-czwartkowych ogłoszeń festiwalu Open’er.

Rykarda Parasol wydaje nową płytę
Rykarda Parasol wydaje nową płytę

Już 15 kwietnia ukażę się najnowszy album amerykańskiej wokalistki Rykardy Parasol. Już dziś posłuchać można zapowiedzi płyty.

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!