Artyści, piosenkarze

PJ Harvey (Polly Jean Harvey)

Ocena:
Czytaj więcej

Wiadomości

PJ Harvey wystąpiła w Warszawie! [ZDJĘCIA]
PJ Harvey wystąpiła w Warszawie! [ZDJĘCIA]

Artystka zagrała na Torwarze swoje największe przeboje oraz nowości, które można posłuchać na świeżutkim albumie.

PJ Harvey wystąpi w Warszawie [WIDEO]
PJ Harvey wystąpi w Warszawie [WIDEO]

Brytyjska wokalistka wystąpi już 12 grudnia na warszawskim Torwarze

Płyty, albumy

nowość Dry - Demos
Dry - Demos PJ Harvey
Premiera: 2020-07-24
Ocena:
Let England Shake
Let England Shake PJ Harvey
Premiera: 2011-02-11
Ocena:
White Chalk
White Chalk PJ Harvey
Premiera: 2007-09-24
Ocena:
Uh Huh Her
Uh Huh Her PJ Harvey
Premiera: 2004-05-31
Ocena:

Zdjęcia z koncertów

PJ Harvey
PJ Harvey
  • Zdjęć 40
  • 2016-10-12
  • Torwar, Warszawa

Więcej

Spodobał Ci się profil "PJ Harvey (Polly Jean Harvey)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek rock, brytyjski piosenkarz, brytyjski piosenkarz rock, wokalista, wokalista rock, brytyjski wokalista, brytyjski wokalista rock, piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz rock z lat 20-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz rock z lat 20-tych XXI wieku, wokalista z lat 20-tych XXI wieku, wokalista rock z lat 20-tych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat 20-tych XXI wieku, brytyjski wokalista rock z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz rock z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz rock z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista rock z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski wokalista rock z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz rock z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski piosenkarz rock z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista rock z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski wokalista rock z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz rock z lat 90-tych, brytyjski piosenkarz z lat 90-tych, brytyjski piosenkarz rock z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista rock z lat 90-tych, brytyjski wokalista z lat 90-tych, brytyjski wokalista rock z lat 90-tych.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!