Artyści, piosenkarze

Życiorys Miley Cyrus biografia

Ocena: 5

Miley Cyrus - amerykańska aktorka i piosenkarka, naprawdę nazywa się Destiny Hope Cyrus i przyszła na świat w 1992 roku w Nashville. Jest córką wokalistki country Billy'ego Raya Cyrusa i Leticii "Tish" Cyrus. Zasłynęła dzięki roli w serialu "Hannah Montana" Disneya.

Po sukcesie, jaki odniosła dzięki "Hannah Montana", postanowiła zabłysnąć także jako piosenkarka. W październiku 2006 została wydana ścieżka dźwiękowa zawierająca osiem utworów z serialu w wykonaniu Miley. W roku 2007 ukazała się płyta "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus", zawierająca piosenki z drugiego sezonu serialu oraz premierowe nagrania młodej piosenkarki nie związane z filmem. Krążek promował singiel "See You Again".

W lipcu 2008 roku ukazał się album "Breakout", który był pierwszą płytą Miley nie związaną z "Hannah Montana".

W 2009 roku swoją premierę miał najnowszy longplay wokalistki - "The Time Of Our Lives".

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Miley Cyrus. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Plastic Hearts
Plastic Hearts Miley Cyrus
Premiera: 2020-11-27
Ocena:
Midnight Sky
Midnight Sky Miley Cyrus
Premiera: 2020-08-07
Ocena:
Bangerz
Bangerz Miley Cyrus
Premiera: 2013-10-08
Ocena:
Can't Be Tamed
Can't Be Tamed Miley Cyrus
Premiera: 2010-06-18
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!