Artyści, piosenkarze

Michael Bublé

Ocena:
Kanadyjski wokalista jazzowy, swingowy i aktor. W 2003 nagrał album Michael Bublé, który zdobył sporą popularność na całym świecie. Bublé dysponuje oryginalną, ciepłą barwą głosu. Wykonuje głównie covery (m.in. The Beatles, Raya Charlesa, Bee Gees), współpracował m.in. ze Stevie Wonder’em i Chris Botti’m. Czytaj więcej

Wiadomości

Najseksowniejsi piosenkarze [ZDJĘCIA]
Najseksowniejsi piosenkarze [ZDJĘCIA]

Są bardzo przystojni, seksowni i kuszą swoim ciałem. Zdobią ich tatuaże, a na sam widok, aż chce się ich zjeść. Przed wami 10 najgorętszych piosenkarzy!

Michael Buble na jedynym koncercie w Polsce!
Michael Buble na jedynym koncercie w Polsce!

Artysta swój jedyny polski koncert w ramach trasy promującej album „To Be Loved” zagra 4 listopada w nowo otwartej, nowoczesnej hali Kraków Arena.

Płyty, albumy

nowość Higher
Higher Bublé Michael
Premiera: 2022-03-25
Ocena:
I'll Never Not Love You
I'll Never Not Love You Bublé Michael
Premiera: 2022-01-28
Ocena:
Nobody But Me
Nobody But Me Bublé Michael
Premiera: 2016-10-21
Ocena:
To Be Loved
To Be Loved Bublé Michael
Premiera: 2013-03-25
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!