Albumy muzyczne
nowość Higher

Michael Bublé Higher Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Higher" (Michael Bublé). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Michael Bublé.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Higher".

Płyta nr 1

O albumie

Mistrz wokalnej elegancji, Michael Bublé, zapowiada swój jedenasty studyjny album. Płyta zatytułowana "Higher" ukaże się 25 marca 2022 r. Pierwszym singlem z wydawnictwa jest utwór "I'll Never Not Love You", w którym artysta wznosi się na wyżyny swojej kreatywności i umiejętności wokalnych.

Producentami płyty są Greg Wells i Bob Rock, a także Allen Chang, Jason "Spicy G" Goldman oraz... Sir Paul McCartney. "Higher" to pierwszy album Michaela Bublé od trzech lat i następca dwuletniej, wyprzedanej trasy "An Evening With Michael Bublé Tour" oraz 10. jubileuszu klasycznego już świątecznego dzieła "Christmas".

Na "Higher" znalazł się magiczny duet z Williem Nelsonem w interpretacji jego piosenki "Crazy", a także poruszająca wersja utworu "My Valentine", który napisał Sir Paul McCartney. Były Beatles zresztą odpowiada za brzmienie tego nagrania. Na płytę trafiły ponadto trzy oryginalne numery napisane przez Michaela, w tym singlowy "I'll Never Not Love You". Ponadto fani usłyszą m.in. zaśpiewany przez Bublé klasyk Sama Cooka "Bring It On Home To Me" oraz cover popularnej, romantycznej brytyjskiej piosenki "A Nightingale Sang in Berkeley Square", którą wcześniej wykonywali chociażby Bing Crosby, Frank Sinatra i Rod Stewart.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Higher" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Higher".
Michael Bublé
Michael Bublé - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!