Artyści, piosenkarze
George Michael (Georgios Kyriacos Panayiotou) fot.: Andrew Macpherson (Materiały Wydawcy) George Michael

George Michael (Georgios Kyriacos Panayiotou)

Ocena: 5
George'a Michael jest uwielbianym i od lat niezmiennie popularnym artystą świecie muzyki.  Jego kariera ewoluowała z definiującego erę muzyki pop zespołu Wham! aż po karierę solową, która charakteryzuje się niezwykle emocjonalnymi tekstami piosenek oraz pięknymi melodiami. Czytaj więcej

Wiadomości

Brothers in Arms
Bez rewolucji w Topie Wszech Czasów

1 stycznia odbyło się 24. notowanie trójkowego zestawienia.

George Michael
Tribute to George Michael w Starym Klasztorze! Wrocław

21 stycznia we Wrocławiu będzie można usłyszeć największe przeboje brytyjskiego artysty.

Płyty, albumy

Symphonica
Symphonica George Michael
Premiera: 2014-03-18
Ocena:
Twenty Five
Twenty Five George Michael
Premiera: 2006-11-13
Ocena:
Patience
Patience George Michael
Premiera: 2004-03-18
Ocena:
Songs from the Last Century
Premiera: 1999-12-13
Ocena:

Zdjęcia zespołu

George Michael (7)

George Michael
George Michael
George Michael
George Michael
George Michael

Więcej

Spodobał Ci się profil "George Michael (Georgios Kyriacos Panayiotou)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek pop, brytyjski piosenkarz, brytyjski piosenkarz pop, wokalista, wokalista pop, brytyjski wokalista, brytyjski wokalista pop, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz pop z lat 90-tych, brytyjski piosenkarz z lat 90-tych, brytyjski piosenkarz pop z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista pop z lat 90-tych, brytyjski wokalista z lat 90-tych, brytyjski wokalista pop z lat 90-tych, piosenkarz z lat 80-tych, piosenkarz pop z lat 80-tych, brytyjski piosenkarz z lat 80-tych, brytyjski piosenkarz pop z lat 80-tych, wokalista z lat 80-tych, wokalista pop z lat 80-tych, brytyjski wokalista z lat 80-tych, brytyjski wokalista pop z lat 80-tych.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!