Artyści, piosenkarze

Bob Dylan (Robert Allen Zimmerman)

Ocena:
Bob Dylan (właśc. Robert Allen Zimmerman) urodził się 24 maja 1941 roku w Duluth, w stanie Minnesota w rodzinie żydowskiej. Kiedy miał 7 lat, jego rodzina przeniosła się do położonego niedaleko małego miasteczka górniczego Hibbing. Nie było to miejsce dobre dla kogoś, chcącego zostać muzykiem. W filmie Martina Scorsese „No direction home” Dylan opisuje Hibbing jako jedno z wielu podobnych do siebie miasteczek, gdzie mężczyźni na ogół zostawali górnikami, życie było szare, a klimat na tyle zimny, że nikt nie myślał o tym, aby się przeciwko czemukolwiek buntować. Czytaj więcej

Wiadomości

Dylan
W Starym Klasztorze usłyszymy piosenki Boba Dylana Wrocław

Filip Łobodziński & Co śpiewają piosenki Boba Dylana!

"Co ta ci*a robi na okładce Rolling Stone'a?"
"Co ta ci*a robi na okładce Rolling Stone'a?"

Sinead O'Connor dosadnie wypowiedziała się o Kim Kardashian.

Płyty, albumy

polecamy Shadows In the Night
Premiera: 2015-02-03
Ocena:
Tempest
Tempest Bob Dylan
Premiera: 2012-09-10
Ocena:
Christmas in the Heart
Premiera: 2009-10-13
Ocena:
Together Through Life
Premiera: 2009-04-28
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "Bob Dylan (Robert Allen Zimmerman)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek rock, amerykański piosenkarz, amerykański piosenkarz rock, wokalista, wokalista rock, amerykański wokalista, amerykański wokalista rock, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz rock z lat 10-tych XXI wieku, amerykański piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, amerykański piosenkarz rock z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista rock z lat 10-tych XXI wieku, amerykański wokalista z lat 10-tych XXI wieku, amerykański wokalista rock z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz rock z lat pierwszych XXI wieku, amerykański piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, amerykański piosenkarz rock z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista rock z lat pierwszych XXI wieku, amerykański wokalista z lat pierwszych XXI wieku, amerykański wokalista rock z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz rock z lat 90-tych, amerykański piosenkarz z lat 90-tych, amerykański piosenkarz rock z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista rock z lat 90-tych, amerykański wokalista z lat 90-tych, amerykański wokalista rock z lat 90-tych, piosenkarz z lat 80-tych, piosenkarz rock z lat 80-tych, amerykański piosenkarz z lat 80-tych, amerykański piosenkarz rock z lat 80-tych, wokalista z lat 80-tych, wokalista rock z lat 80-tych, amerykański wokalista z lat 80-tych, amerykański wokalista rock z lat 80-tych, piosenkarz z lat 70-tych, piosenkarz rock z lat 70-tych, amerykański piosenkarz z lat 70-tych, amerykański piosenkarz rock z lat 70-tych, wokalista z lat 70-tych, wokalista rock z lat 70-tych, amerykański wokalista z lat 70-tych, amerykański wokalista rock z lat 70-tych, piosenkarz z lat 60-tych, piosenkarz rock z lat 60-tych, amerykański piosenkarz z lat 60-tych, amerykański piosenkarz rock z lat 60-tych, wokalista z lat 60-tych, wokalista rock z lat 60-tych, amerykański wokalista z lat 60-tych, amerykański wokalista rock z lat 60-tych.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!