Patronujemy - Muzyka

Premiera teledysku do "Zerwanych ze smyczy" Pokahontaz [WIDEO]

2018-04-20 11:00:55

Wyczekiwany przez fanów Pokahontaz klip do "Zerwanych ze smyczy" trafił 19.04 na MaxFloRecTV. To 7. wideo promujące "REset". Album, na którym Rahim i Fokus wracają do korzeni od dziś można zamawiać na oldschoolowym nośniku. Preorder "REsetu" na winylu dostępny jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl.

Analogowa wersja 4. albumu w dyskografii Pokahontaz to nie lada gratka nie tylko dla sympatyków grupy, ale także dla kolekcjonerów wyjątkowych płyt. Ręcznie numerowane egzemplarze krążka wytłoczone są w formie białych płyt winylowych w limitowanym nakładzie 500 sztuk. Od dzisiaj w MaxFloSklepie trwa przedsprzedaż tego unikatowego wydania. Wydawnictwo zawiera dwie białe woskowe płyty, na których znalazły się utwory z dobrze znanego "REsetu" oraz wersje instrumentalne niektórych singli.

Również dzisiaj na MaxFloRecTV pojawiła się nowość od Pokahontaz. Jeden z najpopularniejszych utworów na płycie – "Zerwani ze smyczy" – doczekał się wideoklipu Teledysk do utworu to zapis kilku ujęć z ostatnich koncertowych podróży w ramach "REset Tour". Realizatorem zdjęć do klipu jest Bartosz Kasowski z 3/4 UDGS. Wideo do "Zerwanych ze smyczy" to już 7. obrazek promujący "REset". Wydawnictwo ukazało się 1 grudnia 2017 r. nakładem MaxFloRec.

Pokahontaz kontynuuje "REset Tour". Tym razem w weekend grupa pojawi się w 3 miastach. Kolejno będą to: 20.04 – Warszawa, 21.04 – Ciechanów i 22.04 – Siedlce. Pełna lista wydarzeń zespołu dostępna jest pod adresem: https://www.facebook.com/pg/pokahontazofficial/events/?ref=page_internal.

ip/Anna Grabowska (Max Flo Rec)

fot. materiały prasowe/Mateusz Szeliga

Słowa kluczowe: nowość 2018, REset, singiel, teledysk, wideoklip, klip, hip hop, Rahim, Fokus
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Damskie Granie
Duet Lenda/Kozub wyrusza w trasę koncertową

Trasa "Damskie Granie" rozpocznie się 6 stycznia 2019 koncertem we Wrocławiu.

Gramy dla Schroniska
Cookie Break i Late Nights zagrają dla Schroniska dla zwierząt w Poznaniu Poznań

Koncert odbędzie się 17 grudnia 2018.

Nikola Lipska
"O mój Jezusicku" promuje album Nikoli Lipskiej [WIDEO]

Premiera wydawnictwa została zaplanowana na 6 grudnia 2018.

Polecamy
Akumulator Jazz Festival już w styczniu
Akumulator Jazz Festival już w styczniu Kraków

Akumulator Jazz Festival, czyli Pink Freud, Krzysztof Ścierański Quartet, Uda, Apostolis Anthimos (SBB) oraz Karl Culley w krakowskiej Rotundzie już 19 stycznia 2013!

Muzyczna Strefa Radia RAM! Zahra i Amirian
Muzyczna Strefa Radia RAM! Zahra i Amirian Wrocław

Zapowiada się jedno z najciekawszych muzycznych wydarzeń we Wrocławiu- Muzyczna Strefa Radia RAM. Zapraszamy do Klubu ETER 6 grudnia o godz.19:00.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Damskie Granie
Duet Lenda/Kozub wyrusza w trasę koncertową

Trasa "Damskie Granie" rozpocznie się 6 stycznia 2019 koncertem we Wrocławiu.

Gramy dla Schroniska
Cookie Break i Late Nights zagrają dla Schroniska dla zwierząt w Poznaniu Poznań

Koncert odbędzie się 17 grudnia 2018.