OFF Festival - Festiwale

OFF Festival Katowice przenosi się na rok 2022

2021-06-11 14:33:10

Off Festiwal zostaje przeniesiony na pierwszy weekend sierpnia 2022, ale organizatorzy nie tracą ducha. Również w tym roku w Dolinie Trzech Stawów zabrzmi muzyka, w ramach nowej formuły OFF Country Club.

Wszyscy pragniemy powrotu muzyki, koncertów i spotkań w takiej formie, jaką pamiętamy sprzed pandemii. Już dziś eksperci szacują, że przyszły rok będzie dla branży koncertowej rekordowy... ale dziś jeszcze musimy poczekać.

Pandemia jest w odwrocie, ale nie została opanowana na tyle, by udało nam sięw tym roku zorganizować taki festiwal o jakim marzymy i jakiego chcecie. Sytuacja epidemiologiczna i obowiązujące przepisy (dotyczące zarówno podróży międzynarodowych, jak i organizacji imprez plenerowych w Polsce) nie dają nam wyboru –musimy zaproponować wam spotkanie za rok. OFF Festival Katowice2022 odbędzie się w dniach od 5do 7 sierpnia 2022.

Karnety z roku 2020 i 2021 zachowują ważność.O szczegółach będziemy informować was na bieżąco i z góry dziękujemyza to, że wykazujecie sięcierpliwością i zrozumieniem, za ogromne wsparcie, jakie nam obiecujecie. Dzięki niemu wiemy, że OFF Festival nie tylko przetrwa, ale wrócimy wzmocnieni. Dołożymy wszelkich starań, by OFF Festival 2022 był najlepszy z dotychczasowych, by zrekompensował wam ten długi czas zawieszenia.

Dziękujemy również miastu Katowice i wszystkim partnerom festiwalu –wasza obecność u naszego boku również pozwala śmiało patrzeć w przyszłość.

Już przygotowujemy dla Was edycję 2022, ale jeśli ktoś będzie chciał się z nami spotkać przy muzyce w wiadomym terminie, tam gdzie zawsze, będzie miał taką możliwość! Zaprosimy was na koncerty w plenerze, w doskonale Wam znanej Dolinie Trzech Stawów, na początku sierpnia–niebawem podamy do wiadomości artystów i warunki uczestnictwa. Będą to koncerty osobno biletowane, niezależne od festiwalu.

ip
Fot: materiały prasowe

Słowa kluczowe: Off Festiwal, Off 2022, katowice, Festiwal, Festiwale 2022, Muzyka, Wakacje,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
OFF Festival Katowice 2023 startuje już 4 sierpnia 2023 [WIDEO]

To już ostatnie odliczanie przed eksplozją wspaniałej muzyki.

OFF Festival
OFF Festival Katowice 2023 coraz bliżej

Poznaj szczegóły dotyczące artystów.

Polecamy
fot. Justyna Kamińska
OFF Festival Katowice 2018 za nami [ZDJĘCIA]

Sprawdź, co działo się podczas 13. edycji festiwalu.

OFF Festival Katowice przenosi się na rok 2022

Również w tym roku w Dolinie Trzech Stawów zabrzmi muzyka, w ramach nowej formuły OFF Country Club!

Polecamy
Ostatnio dodane
OFF Festival Katowice 2023 startuje już 4 sierpnia 2023 [WIDEO]

To już ostatnie odliczanie przed eksplozją wspaniałej muzyki.

Popularne
przeglad 4 min
44. Przegląd Piosenki Aktorskiej - znamy program wydarzenia Wrocław

Kolejne PPA odbędzie się w dniach 15-24 marca 2024 roku.