Orange Warsaw Festival - Festiwale

Mela Koteluk i The Dumplings kolejnymi gwiazdami Orange Warsaw Festival 2018

2018-05-09 08:53:45

Coraz bliżej Orange Warsaw Festival 2018. Do LCD Soundsystem, Florence + The Machine, czy Taco Hemingwaya dołączyli kolejni artyści. Mela Koteluk i The Dumplings wystąpią drugiego dnia festiawlu, 2 czerwca.

Mela Koteluk

Koncertem na Orange Warsaw Festiwal Mela wraca do grania na żywo i zapowiada kolejny rozdział swojej muzycznej kariery. Jeszcze w tym roku ma ukazać się trzeci solowy album artystki, którego przedpremierowe fragmenty usłyszymy już 2 czerwca w Warszawie. Mela zadebiutowała w 2012 roku albumem "Spadochron", który przyniósł jej 3 Fryderyki i uzyskał status platynowej płyty zyskując uznanie fanów i krytyków. Po dwóch latach intensywnego koncertowania, jesienią 2014 roku ukazała się druga, autorska płyta Meli pt. "Migracje". Zapowiedział ją singiel zatytułowany "Fastrygi", który bardzo szybko znalazł się w czołówkach list przebojów. Ostatnia trasa Meli, "Zmienne Tętno", była zwieńczeniem 4-letniego maratonu koncertowego, po którym artystka zrobiła sobie dwuletnią przerwę.

The Dumplings Orkiestra

The Dumplings to taneczny smutek i chwytliwe melodie. Elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych piosenkach - znaku rozpoznawalnym twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia. Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, ż e ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. Ich pierwszy album "No Bad Days" otrzymał Fryderyka w kategorii Debiut za 2014 rok. Kolejna płyta, "Sea You Later", w całości skomponowana i wyprodukowana przez zespół okazała się wielkim sukcesem za sprawą singli "Kocham być z Tobą" i "Nie Gotujemy". Podczas koncertu z twórczością Agnieszki Osieckiej, The Dumplings po raz pierwszy spotkali się na scenie z orkiestrą. Ta udana współpraca zaowocowała specjalną trasą koncertową i także na Orange Warsaw Festival zespół zobaczymy w tej poszerzonej formule. A ponieważ aktualnie duet kończy prace nad najnowszym wydawnictwem, premierowe fragmenty również usłyszmy na festiwalu.

Koncerty:

Data: 1-2 czerwca 2018
Miejsce: Tor Wyścigów Konnych, Warszawa-Służewiec

Bilety:
W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange. Szczegółowy cennik na www.orangewarsawfestival.pl
Regular Tickets dostępne od 15.12.2017 do 22.05.2018 lub do wyczerpania puli biletów.
Karnet 2 dni – 399 zł
Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange – 339 zł
Bilet jednodniowy – 229 zł
Bilet jednodniowy z 15% rabatem dla Klientów Orange – 195 zł

ip

fot. materiały prasowe/Alter Art

Słowa kluczowe: festiwal, Warszawa, artyści
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Alter Art
Orange Warsaw Festiwal 2018: muzyka bez barier

Organizatorzy przygotowali usprawnienia dla osób niepełnosprawnych.

The Dumplings
Mela Koteluk i The Dumplings kolejnymi gwiazdami Orange Warsaw Festival 2018

Artyści wystąpią na drugim dniu festiwalu, 2 czerwca.

Polecamy
Koncert Beyoncé w Polsce już dzisiaj!
Koncert Beyoncé w Polsce już dzisiaj!

Koncert Beyoncé podczas pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2013 będzie jej pierwszym występem w naszym kraju.

Orange Warsaw Festival 2015. Znamy kolejnych wykonawców! [WIDEO]
Orange Warsaw Festival 2015. Znamy kolejnych wykonawców! [WIDEO]

Dotychczas ogłoszeni wykonawcy to m.in.: Muse, The Chemical Brothers, Bastille, Mark Ronson, Hey, Papa Roach, Three Days Grace, Asking Alexandria, Gooral, Sheppard, KAMP! i K Bleax.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Alter Art
Orange Warsaw Festiwal 2018: muzyka bez barier

Organizatorzy przygotowali usprawnienia dla osób niepełnosprawnych.