Audioriver Festival - Festiwale

Audioriver 2018 - rozpiska koncertów oraz wydarzeń

Audioriver 2018

2018-07-20 14:36:30

Już niebawem rozpocznie się najbardziej wyczekiwany festiwal w Polsce! Od kilku dni Audioriver buduje kolejne sceny i pieczołowicie przygotowuje wszystko na Wasz przyjazd. Tymczasem taneczny Main Stage, żywiołowy Circus Tent, energetyczny Hybrid Tent, różnorodny Burn Stage, międzygwiezdny Kosmos, zabawowe True Music Stage i Rynek oraz dwie dzienne sceny na Sun/Day, właśnie wypełniły się po brzegi 103 artystami, które ogłosił wcześniej festiwal. Czas zabrać się więc za wybór artystów, których chcecie zobaczyć, choć wybory mogą być trudne… Sprawdźcie timetable, by za niewiele ponad tydzień być wzorowo przygotowanym do trzydniowej, muzycznej podróży!

tłum na koncercie

Main Stage
19:30-20:30 Komitet Obrony Disco
20:30-21:30 Rosalie.
21:45-22:45 Maribou State live
23:00-00:00 Damian Lazarus & The Ancient Moons
00:30-01:45 Bonobo live
02:00-03:15 Richie Hawtin CLOSE
03:30-04:30 AGIM live
VJs: Visual Family Collective

Circus Tent
19:00-21:00 VONDA7
21:00-22:00 Michał Wolski live
22:00-00:00 Architectural
00:00-01:00 Woo York live
01:00-03:00 Adriatique
03:00-05:00 Maceo Plex
05:00-07:00 Ben Klock
VJs: Nocny Marek + FTVision

Hybrid Tent
20:00-22:30 NeverAfter ft. MC LowQui
22:30-23:30 Fracture
23:30-00:30 Patife
00:30-01:30 Danny Byrd
01:30-02:30 Fabio & Grooverider
02:30-03:30 Doc Scott
03:30-04:30 Ulterior Motive
04:30-05:30 Current Value
05:30-06:30 Radicall
VJs: FkS & EYE

BURN Stage
20:00-22:00 Deaf Can Dance
22:00-23:00 Vacos Malcolm live
23:00-00:30 Gemini Brothers
00:30-01:30 Monolink live
01:30-03:00 Claptone
03:00-04:15 Giorgia Angiuli live
04:15-06:00 Andhim

Kosmos
20:00-21:30 Olivia
21:30-22:30 Seltron 400 live
22:30-00:00 Dr. Rubinstein
00:00-01:30 Helena Hauff
01:30-03:00 Bjarki
03:00-04:30 Lewis Fautzi
04:30-06:00 Rebekah
06:00-07:00 T A K A live
Multimedia: Interference Visual Crew (VJ-e: Monsieur Zupika, Deruba, Nai; światła: Łukasz Sztejna)

True Music Stage
21:00-23:30 Vidno
23:30-01:30 Deep Depot
01:30-03:00 Piotr Bejnar live
03:00-05:00 Kacpa b2b Raev


TIMETABLE SOBOTA/SATURDAY (28.07)

Main Stage:
20:00-21:15 Sound Traveler
21:15-22:15 Bass Astral x Igo
22:30-23:30 Vessels
23:45-00:45 Jan Blomqvist & Band
01:00-02:00 Gorgon City live
02:15-03:15 The Glitch Mob
03:30-04:30 Kamp!
VJs: Visual Family Collective

Circus Tent:
19:00-20:30 Rodrigezz
20:30-21:30 An On Bast live
21:30-22:30 Kuba Sojka live
22:30-00:15 Butch
00:15-02:15 Loco Dice
02:15-03:15 Deas
03:15-05:15 Pan-Pot
05:15-07:15 Amelie Lens
VJs: Nocny Marek + FTVision

Hybrid Tent:
20:00-22:30 Charly
22:30-23:30 Toronto Is Broken
23:30-00:30 Fred V & Grafix live
00:30-01:30 Break
01:30-02:30 Matrix & Futurebound
02:30-03:30 Delta Heavy
03:30-04:30 DLR
04:30-05:30 L 33
05:30-06:30 Macbeat
VJs: FkS & EYE

BURN Stage:
20:00-22:00 Foxall
22:00-23:30 Viken Arman live
23:30-01:00 Purple Disco Machine
01:00-02:30 Catz ’N Dogz
02:30-04:00 Honey Dijon
04:00-06:00 John Talabot
 
Kosmos:
20:00-22:00 Sept
22:00-23:00 Błażej Malinowski live
23:00-00:30 Arnaud Le Texier
00:30-02:00 Stranger
02:00-04:00 Antigone b2b Francois X
04:00-05:30 Tommy Four Seven
05:30-07:00 AnD live
Multimedia: Interference Visual Crew (VJ-e: Monsieur Zupika, Deruba, Nai; światła: Łukasz Sztejna)

True Music Stage
21:00-23:00 LuLu Malina
23:00-01:00 Meg & Discox
01:00-03:00 Novika & Mr. Lex
03:00-05:00 Roger

Rynek

PIĄTEK/FRIDAY (27.07)
16:00-17:00 KVSN
18:30-19:30 Thomas Langner b2b Lucjan
19:30-20:30 Sincz

SOBOTA/SATURDAY (28.07)
10:30-12:00 Maryo
12:00-13:30 Ritual Thrills
13:30-15:00 Joana
15:30-17:00 Last Robots
18:30-20:00 Kuba Otłowski

AUDIORIVER SUN/DAY

Stage One:
11:00-13:00 kEczuP
13:00-14:30 Raidho
14:30-16:30 Leon b2b Glasse
16:30-18:00 Be Svendsen
18:00-19:30 Rampue live
19:30-21:30 Lee Burridge

Stage Two:
11:30-13:30 Living Plastic
13:30-15:30 Alegria b2b Artiztix
15:30-17:30 MJ Cole
17:30-19:30 Zed Bias ft. Slay
19:30-21:30 Nicky Blackmarket ft. MC Fatman D

Więcej informacji: www.audioriver.pl

ip

fot. materiały prasowe Audioriver

Słowa kluczowe: Audioriver, 2018, festiwal
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
fot. Anna Niewolińska
Zobacz, jak bawiliśmy się na Audioriver Festival 2018 [ZDJĘCIA]

Sprawdź, co działo się podczas festiwalu w Płocku.

Audioriver 2018 - rozpiska koncertÃłw oraz wydarzeń
Audioriver 2018 - rozpiska koncertów oraz wydarzeń

Od kilku dni Audioriver buduje kolejne sceny i pieczołowicie przygotowuje wszystko na Wasz przyjazd.

fot. materiały prasowe
Audioriver Festival 2018: Znamy wszystkich artystów

32 polskich wykonawców zamyka lineup tegorocznej edycji.

Polecamy
Audioriver 2012 zamyka zagraniczny line up!
Audioriver 2012 zamyka zagraniczny line up!

Goldie, Danger live, Gabriel Ananda live, Nathan Fake live, Nymfo oraz Hobo live to ostatnie zagraniczne gwiazdy siódmej edycji festiwalu Audioriver!

Audioriver 2014: Kino Festiwalowe pełne premier
Audioriver 2014: Kino Festiwalowe pełne premier

Filmy dokumentalne niedostępne wcześniej w naszym kraju w programie tegorocznego Kina Festiwalowego.

Zobacz również
Ostatnio dodane
fot. Anna Niewolińska
Zobacz, jak bawiliśmy się na Audioriver Festival 2018 [ZDJĘCIA]

Sprawdź, co działo się podczas festiwalu w Płocku.

Audioriver 2018 - rozpiska koncertÃłw oraz wydarzeń
Audioriver 2018 - rozpiska koncertów oraz wydarzeń

Od kilku dni Audioriver buduje kolejne sceny i pieczołowicie przygotowuje wszystko na Wasz przyjazd.