Albumy muzyczne
nowość Zostań Nerdem

Czesław Śpiewa Zostań Nerdem Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Zostań Nerdem" (Czesław Śpiewa). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Czesław Śpiewa.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Zostań Nerdem".

O albumie

Pierwszy singiel z nowej płyty niesie ważne przesłanie, które słychać w refrenie śpiewanym przez Kasię - „Nie zostali nigdy słynni Ci, co chcieli być jak inni”. Przełamuje on lęk przed byciem innym, motywuje do rozwoju swoich indywidualnych pasji.

Te słowa bardzo odzwierciedlają moją młodość. Ja zawsze byłem nerdem! – wspomina Czesław Mozil i dodaje. „Warto rozwijać swoje pasje, zwłaszcza te, które są niestandardowe”.

Premiera „Inwazji Nerdów Vol. 1” zaplanowana jest na 2 grudnia br. i jest to kontynuacja, pod względem muzycznym, a nie tematycznym - nagrodzonej przez Akademię Fonograficzną Fryderyk 2020 w kategorii „Album roku muzyka dziecięca i młodzieżowa”, płyty pt. „Kiedyś to były Święta”.

 

 

Inne wydania tego albumu

Album "Zostań Nerdem" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Zostań Nerdem".
Czesław Śpiewa
Czesław Śpiewa - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!