Albumy muzyczne
Grajkowie Przyszłości

Czesław Śpiewa Grajkowie Przyszłości Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Grajkowie Przyszłości" (Czesław Śpiewa). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Czesław Śpiewa.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Grajkowie Przyszłości".

Płyta nr 1

O albumie

Grajkowie Przyszłości to dalekosiężny projekt autorstwa Czesława Mozila, w którym dzieci inspirują dzieci! W jego nowej odsłonie zatytułowanej „Inwazja Nerdów Vol. 1” zagrało ponad sześćset dzieci i młodzieży z dziewięciu polskich miast. Dodatkowo, do każdego utworu zostały zrealizowane teledyski. 

„Inwazja Nerdów Vol. 1” jest kontynuacją nagrodzonej przez Akademię Fonograficzną Fryderyk 2020 w kategorii „Album roku muzyka dziecięca i młodzieżowa”, płyty pt. „Kiedyś to były Święta”. I choć porusza ona inne niż świąteczne tematy, to zamysł projektu pozostał ten sam: dzieci i młodzież ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju, akompaniują Czesławowi Mozilowi!

Nowa płyta opowiada o pasjach i hobby. Zachęca młodych ludzi do samorozwoju oraz ośmiela do podejmowania prób w poszukiwaniu tego, co sprawia im przyjemność i radość bycia sobą. Usłyszymy tu piosenki opowiadające o wielu zainteresowaniach: od powszechnych gier komputerowych, przez miłość do czytania książek, komiksów, rysowania, aż po …marzycielstwo. Są to piosenki, które w warstwie tekstowej, mają motywować młodych ludzi do odkrywania swoich pasji nawet wtedy, jeśli nie są one popularne lub powszechne. Mówi o tym m. in. pierwszy singiel pt. „Zostań Nerdem” promujący album.

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Grajkowie Przyszłości" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Grajkowie Przyszłości".
Polecamy
Czesław Śpiewa
Czesław Śpiewa - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!