Albumy muzyczne
nowość Zniknę Z Tobą

Julia Chmielarska Zniknę Z Tobą Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Zniknę Z Tobą" (Julia Chmielarska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Julia Chmielarska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Zniknę Z Tobą".

O albumie

„Zniknę Z Tobą” to przepiękna, romantyczna piosenka, z melodyjnym, wpadającym w ucho refrenem. To muzyczne, intymne wyznanie miłości, opowiedziane przez zakochaną kobietę. „Już się nie boję, kiedy stoję przy Tobie, nie zamienię Ciebie, wszystko mam” – brzmią słowa refrenu. 

Kiedy na naszej drodze spotykamy właściwą osobę, czujemy się tak bardzo bezpiecznie.  W piosence „Zniknę Z Tobą” chciałam złapać ten idealny moment, kiedy serce czuje, że już zawsze będzie miało oparcie. Juli Chan świetnie odnalazła się w klimacie piosenki, nieustannie trzymam za nią kciuki, tak jak za wszystkie dzieciaki z drużyny CLEO – dodaje jurorka The Voice Kids. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Zniknę Z Tobą" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Zniknę Z Tobą".
Julia Chmielarska
Julia Chmielarska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!