Albumy muzyczne
nowość Wyloguj Się

Julia Chmielarska Wyloguj Się Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wyloguj Się" (Julia Chmielarska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Julia Chmielarska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-02-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Wyloguj Się".

O albumie

„Wyloguj Się” to kolejny autorski singiel artystki. Po świetnie przyjętych:

„Miło Mi Cię Poznać”, „Zniknę Z Tobą” i „Nie Lubię Zmyślać” - Juli Chan prezentuje materiał z lekką, nowoczesną linią melodyczną i brzmieniami charakterystycznymi dla szwedzkich producentów muzycznych. Dopełnieniem całości jest udział CLEO, która razem z Juli Chan zaśpiewała niebanalny tekst z ważnym przekazem, skierowanym do kobiet.

Dobrze czasem pobyć z przyjaciółką, która nie ocenia, nie radzi i nie będzie na siłę próbować nas zmieniać. Po prostu - będzie obok. „Wyloguj Się” jest muzycznym listem od przyjaciółki do przyjaciółki. To pocieszenie dla bratniej duszy, która jeszcze nie czuje tego, że sama najlepiej wie co jest dla niej najlepsze i że wkrótce nadejdą lekkie dni, w których będzie śmiała się z obecnych problemów.

„Dziewczyny, jesteście najpiękniejsze. Włóżcie swoje najlepsze sukienki – ale nie dla jakiegokolwiek mężczyzny. Budujcie swoją wartość wyłącznie w oparciu o miłość do siebie. Przecież to wy najlepiej wiecie, czego chcecie, co jest dla was najlepsze. A jak któraś przechodzi przez trudny czas – po prostu bądźcie obok niej. Ta piosenka jest dla was”

- mówi Juli Chan

Inne wydania tego albumu

Album "Wyloguj Się" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wyloguj Się".
Julia Chmielarska
Julia Chmielarska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!