Albumy muzyczne
nowość ZIMA '22

Bucki Tymoteusz, Tymek ZIMA '22 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ZIMA '22" (Bucki Tymoteusz, Tymek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Bucki Tymoteusz, Tymek.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: 1
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-11-24

O albumie

Tymek nie zwalnia tempa i wraca z kolejną porcją mocnej muzyki. 24 listopada do serwisów digitalowych trafi mini album „ZIMA ‘22”, na który składa się siedem utworów. Teksty Tymka muzyką uzupełnił Vikiffes. „Podróże”, „Jeśli tego chcesz”, „Na ostatnim piętrze”, „Plama”, „Proste”, „Dobro i zło”, „Poezje” – siedem opowieści przepełnionych melancholią, poszukiwaniem sensu, miłości, zrozumienia. 

Inne wydania tego albumu

Album "ZIMA '22" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ZIMA '22".
Bucki Tymoteusz, Tymek
Bucki Tymoteusz, Tymek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!