Albumy muzyczne
Polska Ballada

Bucki Tymoteusz, Tymek Polska Ballada Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Polska Ballada" (Bucki Tymoteusz, Tymek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Bucki Tymoteusz, Tymek.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-11

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Polska Ballada".

O albumie

Tymek wciągnął słuchaczy w grę pełną zagadek przy okazji premiery swojego najnowszego singla “Polska Ballada”. Tajemnicza akcja promocyjna łączy Warszawę i Tokio.

Wszystko zaczęło się od opublikowania przez artystę enigmatycznego napisu po japońsku na jego kanałach społecznościowych. Fani szybko rozszyfrowali tekst, który po polsku oznaczał “Polską Balladę”, czyli tytuł nadchodzącego singla.

Kolejną podpowiedzią były dwie grafiki ze współrzędnymi geograficznymi - jedną ze wskazanych lokacji było centrum Warszawy - to właśnie tu, na specjalnym billboardzie odbyła się dziś premiera teledysku do “Polskiej Ballady”. Drugim miejscem, w które odesłał nas Tymek jest najbardziej znane skrzyżowanie na świecie - Shibuya Crossing w Tokio. Co czeka nas w japońskiej stolicy? Tego dowiemy się już wkrótce. 

 

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Polska Ballada" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Polska Ballada".
Polecamy
Bucki Tymoteusz, Tymek
Bucki Tymoteusz, Tymek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!