Albumy muzyczne
Ziemia

Waglewski Fisz Emade Ziemia Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ziemia" (Waglewski Fisz Emade). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Waglewski Fisz Emade.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Mystic Production
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-09-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ziemia".

O albumie

Po siedmiu latach od złotej płyty "Matka Syn Bóg", Waglewski Fisz Emade powracają albumem „Duchy ludzi i zwierząt”. Utwór ,,Ziemia” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album zespołu.

Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało - zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym. Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. 

Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na "Duchach ludzi i zwierząt" brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: "Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna..." 

Za miks odpowiada Emade, za mastering Jacek Gawłowski. Kompozycje autorstwa Waglewski Fisz Emade. Autorką zdjęcia wykorzystanego na okładkę singla jest Weronika Izdebska, odpowiada ona jednocześnie za całą oprawę zdjęciową albumu "Duchy ludzi i zwierząt". 

Płyta ukaże się nakładem Mystic Production, a za realizację płyty odpowiedzialne jest ART2 Music.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ziemia" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ziemia".
Waglewski Fisz Emade
Waglewski Fisz Emade - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!