Albumy muzyczne
Pościg

Waglewski Fisz Emade Pościg Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pościg" (Waglewski Fisz Emade). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Waglewski Fisz Emade.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pościg".

O albumie

Utwór „Pościg” to trzeci singiel promujący płytę „Duchy ludzi i zwierząt”, której premiera odbyła się 9.10.2020. Płyta ukazała się nakładem Mystic Production. Tak o singlu „Pościg” mówi Bartek „Fisz’ Waglewski: „Piosenka o czułości, której tak bardzo potrzebujemy w tym trudnym czasie duchów i izolacji. O potrzebie bliskości z drugim człowiekiem. Piosenka miłosna. Ma osobisty tekst i muzyczkę niczego sobie.” 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pościg" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pościg".
Waglewski Fisz Emade
Waglewski Fisz Emade - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!