Albumy muzyczne
nowość Za późno już

IRA Za późno już Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Za późno już" (IRA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: IRA.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-08-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Za późno już".

Płyta nr 1

  1. 1. Za późno już - IRA

O albumie

Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór„Za późno już”. Zespół od 33 lat świetnie sobie radzi na polskiej scenie i po raz kolejny udowadnia, że mocne, gitarowe granie bez zmian płynie w ich żyłach. Tekst napisał wokalista Artur Gadowski wraz z Wojciechem Byrskim, a muzykę skomponował basista grupy Piotr Sujka.

Utwór zapowiada 12-tą studyjną płytę zespołu, która ukaże się już w październiku 2020 roku. Na albumie nie zabraknie pięknych ballad oraz ciężkich, gitarowych riffów.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Za późno już" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Za późno już".
Polecamy
IRA
IRA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!