Albumy muzyczne
Chciałbym

IRA Chciałbym Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Chciałbym" (IRA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: IRA.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Chciałbym".

Płyta nr 1

  1. 1. Chciałbym - IRA

O albumie

Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy. Mięsiste riffy, świetna sekcja i mocny wokal Artura Gadowskiegoudowadniają, dlaczego zespół tak świetnie sobie radzi od 33 lat na rynku muzycznym. Tekst napisał Artur Gadowski oraz Wojciech Byrski, a muzykę skomponował Artur GadowskiPiotr Konca i Sebastian Piekarek

Utwór zapowiada 12-tą studyjną płytę zespołu, która ukaże się wiosną 2021 roku. Na albumie nie zabraknie pięknych ballad oraz ciężkich, gitarowych riffów.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Chciałbym" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Chciałbym".
Polecamy
IRA
IRA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!