Albumy muzyczne
nowość Xena

Skrillex Xena Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Xena" (Skrillex). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Skrillex.

  • Gatunek: Electronic
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-02-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Xena".

Płyta nr 1

  1. 1. Xena - Skrillex

O albumie

Podczas gdy wcześniej Skrillex współpracował z wybitnymi gwiazdami muzyki tanecznej i hip-hopu, jak Fred again..., Flow Dan, Trippie Redd, PinkPantheress czy Bobby Raps, teraz do swojego najnowszego wydawnictwa producent zaangażował do pomocy absolwentkę Narodowego Konserwatorium Muzycznego im. Edwarda Saida w Palestynie, Nai Barghouti.

Barghouti, która jest światowej sławy piosenkarką, kompozytorką i flecistką, zapewnia doskonałe tło dla utworu będącego dowodem plastyczności gatunku i brzmienia, w którym specjalizuje się Skrillex. "Xena" to napędzanym perkusją potężny hymn z tradycyjnym wokalem Nai.

Dźwiękowa ewolucja Skrillexa, która obserwujemy w serii jego ostatnich wydawnictw, z pewnością wzbudza ciekawość fanów i stanowi zapowiedź tego, jak jego muzyka będzie brzmiała w przyszłości.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Xena" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Xena".
Skrillex
Skrillex - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!