Albumy muzyczne
nowość Quest For Fire

Skrillex Quest For Fire Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Quest For Fire" (Skrillex). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Skrillex.

O albumie

Skrillex wydaje wyczekiwany przez fanów na całym świecie nowy album "Quest For Fire". Płyta ukazuje się po serii wydawnictw i niezapomnianych występów, w tym w ostatnim w Madison Square Garden, który odbył się w minioną sobotę, 18 lutego.

Do współpracy przy "Quest For Fire", nagrodzony Grammy muzyk zaangażował takich pionierskich artystów, takich jak Fred again..., Four Tet, Jamie XX czy Dylan Brady, potwierdzając swoją pozycję na tanecznej scenie. Po tym jak pierwszy singiel z płyty "Rumble" z udziałem Fred again.. i Flowdana zdobył powszechne uznanie, pozostałe utwory na albumie są równie nadzwyczajne. Na całym wydawnictwie pojawiają się najbardziej postępowi twórcy, by wymienić Missy Elliott w "Ratata" oraz Elia Keszlera w "A Street I Know". Wśród innych współpracowników znaleźli się Sleepnet, Noisia, Josh Pan, Porter Robinson, Bibi Bourelly, Joker, Starrah i Nai Barghouti, co zaowocowało jednym z najbardziej klubowych i mistrzowskich dzieł Skrillexa.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Quest For Fire" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Quest For Fire".
Polecamy
Skrillex
Skrillex - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!