Albumy muzyczne
Wyobraźnią

Patrycja Kazadi Wyobraźnią Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wyobraźnią" (Patrycja Kazadi). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Patrycja Kazadi.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-12-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Wyobraźnią".

O albumie

"Otwieram się przed wami bardziej niż kiedykolwiek i dzielę utworem bardzo dla mnie trudnym i osobistym. Utworem, który dał mi to światełko w tunelu i pomógł mi przejść/poradzić sobie z czymś z czym nie chciałam nigdy się mierzyć. Mimo, iż nie jest to utwór świąteczny - postanowiłam ukazać go Wam właśnie teraz. Święta Bożego Narodzenia to nie tylko radosny czas, to również czas refleksji, wspomnień a czasami melancholii i tęsknoty. Nie każdy z nas może być ze swoimi Bliskimi, ich brak w takich momentach doskwiera bardziej niż w pozostałe dni w roku.
W ten czas chciałam podarować Wam światełko nadziei i tymi dźwiękami  otulić wasze serca.
Mi bardzo pomogły. Mam nadzieję, że pomogą i Wam. 
 
Dedykuję ten utwór każdemu kto stracił kiedyś kogoś bliskiego, za kim mimo upływu czasu dalej tęskni, o którym dalej ciepło myśli albo z czyim odejściem nie może lub po prostu nie jest gotowy się jeszcze pogodzić. 
 
Czas leczy rany, dobra energia i ciepło koi co wydawało się nie do ukojenia, a z oczu zamiast łez ulecą motyle". 🦋

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Wyobraźnią" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wyobraźnią".
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!