Albumy muzyczne
nowość Natural

Patrycja Kazadi Natural Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Natural" (Patrycja Kazadi). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Patrycja Kazadi.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Natural".

O albumie

W teledysku artystki gościnnie pojawiają się osoby z jej najbliższego otoczenia, przyjaciółki, rodzina - w tym jej 92 letnia Babcia(!!) oraz jej koleżanki z branży, z którymi wzajemnie się wspiera m.in. Kayah, Ewa Kasprzyk, Zofia Zborowska, Maffashion, Klaudia Halejcio, Sonia Bohosiewicz czy Ewa Chodakowska.

Sama artystka mówi o utworze:

"Natural" powstał rok temu w bardzo trudnym dla mnie momencie – ze względu na moje samopoczucie i samoakceptacje. Był to czas, w którym mierzyłam się z problemami zdrowotnymi i nieprzychylnymi komentarzami na temat mojego wyglądu. Chciałam, aby ludzie przestali patrzeć na mnie przez pryzmat aparycji - z body shamingiem mierzę się praktycznie od dziecka i mam tego po ludzku dosyć. Chciałam napisać utwór, który jak włączysz sobie w gorszy dzień - od razu poprawi Ci nastrój i pozwoli nabrać dystansu. To dla mnie taki pozytywny apel do tego, aby każdy żył wg. swoich “urodowych” zasad - a kanony i hejt - zostawił daleko za sobą.

Lekki w formie muzycznej utwór "Natural" -  w warstwie tekstowej porusza bardzo aktualny obecnie temat -  kwestię postrzegania piękna w dzisiejszych czasach.

To opowieść o zakrzywionej rzeczywistości promowanej przez social media, narzucanych ‘kanonach piękna’ oraz o poświęceniu na jakie gotowi są ludzie (w głównej mierze kobiety), aby być postrzeganym jako atrakcyjne.

Autorką muzyki i tekstu jest Patricia Kazadi. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest amerykański duet producencki: ZERO i Dylan Graham, znani ze współpracy m.in. z takimi wykonawcami jak: Big Sean, Wale czy T-Pain.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Natural" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Natural".
Polecamy
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!