Albumy muzyczne
What We Saw From The Cheap Seats

Regina Spektor What We Saw From The Cheap Seats Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "What We Saw From The Cheap Seats" (Regina Spektor). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Regina Spektor.

  • Gatunek: Folk
  • Wytwórnia: Sire Records
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2012-05-28

O albumie

Trzy lata po premierze znakomitego albumu "Far" i dwa po doskonałej koncertówce z Londynu, Regina Spektor wreszcie prezentuje nowe studyjne dzieło. Amerykanka o rosyjskich korzeniach znów zachwyca nas swoimi piosenkami! Regina postanowiła kontynuować współpracę z producentem Mike'em Elizondo (Eminem, Fiona Apple, Dr. Dre), który wspomagał ją również w pracach nad "Far". Nad nowymi piosenkami, których na płycie jest 11, Spektor pracowała latem 2011 w Los Angeles. Sesja trwała osiem tygodni. Część z nowych piosenek powstała w Kalifornii, część została napisana wcześniej, zaaranżowana i nagrana została ostatecznie w Los Angeles. Zdecydowana większość została nagrana przez Reginę live, przy wykorzystaniu jedynie głosu i fortepianu. Dopiero później dogrywano ewentualnie dodatkowe instrumenty. "Regina to jedna z tych nielicznych artystek, które lubią ciągle zaskakiwać. Myślisz, że ją rozpracowałeś, a tu nagle ona wyskakuje z czymś zupełnie innym. Właśnie taki klimat przewija się przez całą płytę. Przeszła samą siebie" - mówi Mike Elizondo. Jeszcze bardziej skorzy do pochwał są recenzenci z prestiżowych mediów. "Panna Spektor potrafi pisać popowe piosenki wtedy, kiedy jej się to podoba. Ale pop to tylko jedna z wielu inspiracji tej wspaniałej artystki" - pisze "The New York Times". "Jedyny taki kompozytorski talent, który z gracją i łatwością łączy w sobie różne muzyczne pokolenia i osobowości" - podkreśla recenzent z NPR Music. Krążek na singlu promuje piosenka "All The Rowboats", dostępna od 28 lutego. Ukaże się też winylowa 7-calowa EP-ka Reginy z coverami dwóch rosyjskich piosenek - "The Prayer Of François Villon" (w oryginale "Molitva") oraz "Old Jacket" (oryg. "Stariy Pedjak"). Artystka przygotowała to wydawnictwo specjalnie na Dzień Sklepów Płytowych (Record Store Day), czyli na 21 kwietnia. A potem wielkie przeżycie dla Spektor - trasa z Tom Petty And The Heartbreakers. Będzie się działo!

Inne wydania tego albumu

Album "What We Saw From The Cheap Seats" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "What We Saw From The Cheap Seats".
Polecamy
Regina Spektor
Regina Spektor - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!