Albumy muzyczne
nowość W tylu polskich domach jest patola i hardkor

Przyłu W tylu polskich domach jest patola i hardkor Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "W tylu polskich domach jest patola i hardkor" (Przyłu). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Przyłu.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-10-15

O albumie

Przyjaciele czekają w domu” –trzeci album w dorobku Przyłuca, to najbardziej osobista płyta reprezentanta QueQuality. Każdy z kolejnych numerów zapowiadających wydawnictwo pełen jestniezgody i buntu na współczesną rzeczywistość.

Antysystemowy „Kilimanjaro”  to narracja z perspektywy młodej osoby z wielkimi ambicjami, ograniczanej przez obecną sytuację w Polsce. Nie bez kontekstu w teledysku pojawiają się sceny z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet oraz manifestacji w Hongkongu. „Diabeł” to intymne spojrzenie na swoją biografię i do bólu szczery rozrachunek z przeszłością. Nagrany wspólnie z Miszelem „Potencjał” to ukłon w stronę fanów,a jednocześnie kawałek o wierze w siebie i we własne możliwości.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "W tylu polskich domach jest patola i hardkor" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "W tylu polskich domach jest patola i hardkor".

Więcej

Spodobał Ci się album "W tylu polskich domach jest patola i hardkor"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku hip-hop, polskie płyty muzyczne, polskie płyty muzyczne z gatunku hip-hop, płyty z roku 2021, płyty z gatunku hip-hop z roku 2021, polskie płyty z roku 2021, polskie płyty hip-hop z roku 2021, płyty na literę W.
Przyłu
Przyłu - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!