Albumy muzyczne
nowość Kilimanjaro

Przyłu Kilimanjaro Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kilimanjaro" (Przyłu). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Przyłu.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-25

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kilimanjaro".

Płyta nr 1

  1. 1. Kilimanjaro - Przyłu

O albumie

Numer ma antysystemowy przekaz i pokazuje spojrzenie na świat z perspektywy młodej osoby, z wielkimi ambicjami, a jednocześnie ograniczanej przez obecną sytuację w Polsce i obawiającej się o swoją przyszłość w kraju.

Kiedyś chciałem zbawić cały świat. Pomóc wszystkim z ich problemami i demonami. Nie miałem pojęcia jak wiele potrzeba poświęceń i codziennej pracy dla dobra choćby jednej osoby. Na przykład dla siebie. Nie zbawię świata, ale mam głos. Skoro go mam to chcę to wykorzystać, żeby coś zmienić. Niektórzy tego głosu nie mają, więc nasz bunt i codzienną walkę przekazuję w tym numerze. Mam coś ważnego do powiedzenia – mówi Przyłu.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Kilimanjaro" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kilimanjaro".
Polecamy
Przyłu
Przyłu - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!