Albumy muzyczne
W TAKĄ NOC

De Mono W TAKĄ NOC Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "W TAKĄ NOC" (De Mono). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: De Mono.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-23

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "W TAKĄ NOC".

Płyta nr 1

  1. 1. W TAKĄ NOC - De Mono

O albumie

W TAKĄ NOC” jest trzecim singlem z  płyty „Reset”. Zmęczony długą izolacją zespół postanowił przypomnieć o tych chwilach, które wrócą, o momentach, kiedy bez towarzyszącego lęku i maseczek można było bawić się i szaleć przez całą noc. Dzisiaj doceniamy te chwile i każdy liczy, że to zmieni się już niebawem… 

„Wszyscy czekają z niecierpliwością na koniec pandemii. Wszyscy marzą o tym, żeby wyjść z domu i bawić się do białego rana, zapomnieć o troskach i kłopotach, wreszcie poczuć się wolnym. O tym ta piosenka, która śmiało mogłaby się stać po pandemicznym hymnem” -  komentuje Andrzej Krzywy.

Autorem muzyki „Bo w taką noc” jest Tomasz Banaś, zaś tekstu Wojciech Byrski. Zdjęcia do klipu wykonał Hubert Zieliński. 

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "W TAKĄ NOC" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "W TAKĄ NOC".
Polecamy
De Mono
De Mono - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!