Albumy muzyczne
W Stronę Zmiany

B.O.K W Stronę Zmiany Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "W Stronę Zmiany" (B.O.K). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: B.O.K.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: My Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2011-09-20

O albumie

„W stronę zmiany”, to projekt niepowtarzalnej, hip-hopowej formacji B.O.K. Krążek z 23 odlotowymi kawałkami to maksimum muzyki i pozytywnej energii.

B.O.K (BiszOerKay&DjPaulo) to współpraca czterech indywidualności o nieprzeciętnych umiejętnościach.
Bisz (Jarek Jaruszewski) - raper, poeta, tekściarz, twórca uznawanej za klasyk w Polskim podziemiu epki "Zimy";

Oer (Rafał Skiba) - beatmaker, producent, ukończył inżynierię dźwięku na Uniwersytecie w Wolverhampton (UK); Kay (Karol Tomas) - wokalista/ instrumentalista, student na kierunku Music Production, Uniwersytetu w Wolverhampton (UK); Dj Paulo (Paweł Molenda) - kolekcjoner nietuzinkowych płyt vinylowych, ortodoksyjny PROpagator analogowego brzmienia czarnej płyty. Na swoim koncie mają kilka undergroundowych produkcji, które ukazały się na przełomie lat 99' - 2000. W 2007 roku połączyli siły, co zaowocowało stworzeniem dwóch krążków: "Ballady, Hymny i Hity" i "Raport z Walki o Wartość".

Po latach działalności w podziemiu i wydawaniu nielegali, w końcu nadeszła pora na ich pierwszy w pełni "legalny" album – „W stronę zmiany…”, który ukaże się już 20 września. Krążek promują dwa doskonałe single "Nie poddawaj się" i „W błędnym kole”, do których powstały również teledyski. Single bardzo różnią się od siebie muzycznie, tekstowo, a także klimatem. Pierwszy jest bardziej klasyczny i delikatnie nawiązuje do poprzednich undergroundowych wydawnictw grupy. Natomiast „W błędnym kole” to satyryczne, prześmiewcze spojrzenie z przymrużeniem oka na otaczającą nas szarą rzeczywistość.

Inne wydania tego albumu

Album "W Stronę Zmiany" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "W Stronę Zmiany".
Polecamy
B.O.K
B.O.K - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!