Albumy muzyczne
nowość Vanilla Sk

Agnieszka Dyk Vanilla Sk Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Vanilla Sk" (Agnieszka Dyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Agnieszka Dyk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-11

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Vanilla Sk".

O albumie

„Vanilla Sky” to najnowszy utwór w repertuarze Agi Dyk. To jej kolejna klimatyczna ballada z gatunku pop. Utwór skomponował szwedzki producent Marcus Backman we współpracy z Ericą Larsson. Tekst napisały Aga Dyk wspólnie z Beatą Ejzenhart. Do piosenki powstał niezwykły klip wyreżyserowany przez Pawła Deskę. Do teledysku Aga zaprosiła pary kochających się ludzi. Nie potrzebny był scenariusz. Ich uczucia, gesty i relacje były naturalne i niewymuszone. To wielka wartość tego obrazu.

Tak jak nie ma ludzi lepszych lub gorszych. Tak nie ma miłości mniej lub bardziej wartościowej. Każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Każda ma prawo by zaistnieć. W klipie do „Vanilla Sky” chciałam pokazać różnorodność i piękno, które scala i pozwala być nam-ludziom szczęśliwym. Miłość, bo o niej mowa, nie kategoryzuje, nie wyklucza. Nie jest dla niej istotny kolor skóry, wiek, wzrost, waga, narodowość czy orientacja seksualna. Zupełnie nie ma to znaczenia. Liczy się „to coś”. W klipie biorą udział wyjątkowe pary, czasami skrajnie odmienne. To co łączy je ze sobą to miłość. I to jest w swej prostocie niezwykle magiczne.

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Vanilla Sk" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Vanilla Sk".
Polecamy
Agnieszka Dyk
Agnieszka Dyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!