Albumy muzyczne
nowość Kiedy Śnię

Agnieszka Dyk Kiedy Śnię Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kiedy Śnię" (Agnieszka Dyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Agnieszka Dyk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kiedy Śnię".

O albumie

Aga Dyk przedstawia nowy utwór zatytułowany „Kiedy Śnię”. To zmysłowa i nastrojowa ballada o miłości, w której wokalistka po raz kolejny ukazuje swoją melancholijną i romantyczną naturę. 

Muzykę skomponował Marcin Kuczewski. Tekst Aga Dyk napisała wspólnie z Mariuszem Szymczukiem. Do piosenki powstał „narysowany”’ teledysk autorstwa Łukasza Kalicińskiego.

„Jestem niepoprawną romantyczką i nie zawaham się tego użyć! Ta ballada długo czekała na swój czas i wreszcie jestem gotowa na jej premierę. Nie w Walentynki, nie w Dniu Kobiet, bez żadnej komercyjnej okazji…Po prostu z okazji miłości, której mam nadzieję, każdy z nas ciągle łaknie. Śni o niej…Bez tego nie ma oddechu ani motywacji. Życzę jej z całego serca każdemu, kto jej pragnie. Może moja muzyka stanie się dla kogoś światełkiem w drodze ku szczęściu. Lubię sprawiać ludziom radość. Wiele osób, po przesłuchaniu tego utworu, zasugerowało mi, że to idealna piosenka na pierwszy taniec dla młodej pary! Coś w tym jest! Mam zatem nadzieję, że szybko wrócą wesela a ja zapewnię młodym coś zupełnie nowego w ten wyjątkowy dla nich moment!”

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Kiedy Śnię" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kiedy Śnię".
Agnieszka Dyk
Agnieszka Dyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!