Albumy muzyczne
nowość Unreal

Julia Stone Unreal Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Unreal" (Julia Stone). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Julia Stone.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-09-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Unreal".

Płyta nr 1

  1. 1. Unreal - Julia Stone

O albumie

„Unreal” został wyprodukowany przez Annie Clark, która pracowała także nad poprzednim utworem Julli – „Break”Miłość, która prowadzi do przyjaźni, oto historia nowego singla, która okraszona jest robotycznym brzmieniem sampli, na tle których dominuje melancholijny wokal Julii. Pod powłoką mroku skryta jest jednak prawdziwa słodycz, której możemy doświadczyć dopiero na samym końcu opowieści.  Nad nowym utworem Julia pracowała ze swoim przyjacielem – Thomasem Bartlettem. „Kiedy jestem z Thomasem, wiem że mogę być sobą, ponieważ czuję się kochana. „Unreal” to zwykła piosenka, lecz mówi sama za siebie. Czasem słychać czy artysta może być sobą, czy jednak ukrywa gdzieś swoje prawdziwe oblicze przed innymi, którzy powodują że nie czuje się swobodnie…” – komentuje Julia. 

Nowy singel zwiastuje diametralną zmianę stylu Julii Stone, znaną do tej pory z brzmień o charakterystyce folkowej, a także ze współpracy ze swoim bratem Angusem, tworząc formację  Angus & Julia Stone. Za sprawą singla „Big Jet Plane” duet osiągnął ogromny komercyjny sukces, i otrzymał wiele różnorodnych nagród muzycznych. Angus i Julia wydali razem 4 albumy, z których dwa okryły się platyną, co ugruntowało ich wysoką pozycję wśród czołowych, indie-folkowych artystów na świecie.

 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Unreal" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Unreal".
Polecamy
Julia Stone
Julia Stone - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!