Albumy muzyczne
Fire In Me

Julia Stone Fire In Me Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Fire In Me" (Julia Stone). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Julia Stone.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Fire In Me".

O albumie

„Fire In Me” to czarujący kawałek, skomponowany wspólnie z Dannem Hume'em – czołowym producentem z Nowej Zelandii. Utwór opowiada o uczuciu ognia wewnątrz ciała, nieograniczonej mocy zrobienia wszystkiego, co się chce. Aranżacja sekcji smyczkowej przypomina nieco oprawę muzyczną do filmów o Jamesie Bondzie. Stworzył ją współproducent albumu „Sixty Summers” – Thomas Bartlett. Nowy krążek będzie pierwszym solowym albumem Julii od ośmiu lat! Premiera zaplanowana jest na 30 kwietnia.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Fire In Me" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Fire In Me".
Julia Stone
Julia Stone - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!