Albumy muzyczne
Under The Spel

Me and That Man Under The Spel Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Under The Spel" (Me and That Man). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Me and That Man.

  • Gatunek: Blues
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-11-17

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Under The Spel".

O albumie

Dowodzony przez Adama Nergala Darskiego Me And That Man zaprezentował dziś nowy singiel, zatytułowany „Under The Spell”. W utworze można usłyszeć dobrze znany fanom mrocznego grania głos, ukrywający się pod tajemniczym pseudonimem Mary Goore. 

Nergal tak mówi o nowym utworze:

„Wracamy ponownie, tym razem z „Under The Spell” z udziałem Mary Goore. To utwór, który określiłbym jako rockabilly na sterydach – uwielbiam tę piosenkę. To obszar twórczości Me And That Man, który jeszcze nie do końca został przez nas spenetrowany. Na razie cieszcie się singlem - cały album już w najbliższy piątek”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Under The Spel" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Under The Spel".
Polecamy
Me and That Man
Me and That Man - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!